KUM TORBASI DECATHLON

Spor salonlarına gitmeden evde spor yapmak isteyen bireyler, evlerini de bir çeşit spor salonuna dönüştürerek aynı egzersiz ve antrenmanları evde yapma fırsatı bulurlar. Özellikle pandemi süreci ile birlikte toplu kullanım alanlarından uzaklaşıp bireysel alanlar oluşturmak isteyen bireyler için Decathlon ya da diğer mağazalar üzerinden spora dair ekipmanları almak çok daha kullanışlı olacaktır. Boks hareketleri çalışmak isteyen bireyler tarafından kum torbaları büyük ilgi görmektedir. Kum torbaları ayaklı kum torbası, tavana asmalı klasik kum torbası gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

 

Ne İşe Yarar?

Kum torbası ve kum standı mağazalarda ayrı ayrı satılmaktadır ve kişi bunları aldıktan sonra evde birleştirme işini kolaylıkla yapabilir. Bu parçaların montajı da tamamlandıktan sonra kullanıcı dilediği zaman evde boks antrenmanı yapabilir ve spor salonlarının hijyenik olmayan ortamlarından pandemi sürecinde kendini korumuş olur.

Spor salonlarında da evde olduğu gibi farklı çeşitte kum torbaları bulunmaktadır. Tamamen tercihe bağlı olarak kullanıcı dilediği çeşidi satın alabilir. Bu kum torbaları satın alınırken dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik de kum torbalarının ağırlığıdır. Her kum torbası ağırlık olarak aynı değildir ve kum torbasını kullanacak olan kişi kendi hedefleri ve kullanımına uygun olan kum torbası ağırlığını tespit ederek dilediği ağırlığa sahip kum torbaları ile egzersiz yapabilir.

 

Özelliği Nedir?

Dövüş sporlarına merak duyan ve bu alanda egzersizler yapan bireyler kum torbasını özellikle yumruk ve tekme egzersizleri için kullanmaktadır. Çeşitli ağırlıklar arasından antrenmanları için en uygun kum torbasını satın alan kullanıcı böylelikle dilediği zaman dövüş ve savunma sporlarından biri olan boks için alıştırmalar yapabilir.

Kum torbası ile diğer pek çok ekipmanla yapılması mümkün olmayan hareketler yapılmakta ve vücudu büyük oranda güçlendirmek için güzel bir fırsat sunmaktadır. Vücuttaki destek kaslarını harekete geçirmemizi sağlayan kum torbaları sayesinden yapacağımız herhangi bir harekette ya da alacağımız herhangi bir darbede yaralanma riskimiz yüksek oranda azalır.

 

Fiyatı

Kum torbası fiyatları satın alınacak olan markaya, kum torbasının çeşidine ve ağırlığına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Satın alınmak istenen kum torbası Decathlon markasına ait ise güncel fiyatlara ve stok durumuna Decathlon internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.