Kum Torbası Asma Aparatı

Kum torbası asma aparatı klasik yani asılı biçimde olan kum torbalarını kullanacakların edinmesi gereken bir alettir. Klasik kum torbaları bu şekilde asılı kalır.

Kum torbaları genelde boksörlerin kullandığı bir antrenman aleti olup hobi için de kullanılabilir hale gelmiştir. Kum torbaları pek çok outdoor mağazasında bulunabilir. Siz de stresinizi atmak ve değişik şeyler denemek istiyorsanız, kum torbası tam size göre olacaktır.

Kum Torbası Ne İçin Kullanılır?

Bu aletin asıl kullanım amacı boksörlerin maçlarına çıkmadan önce karşısında rakip varmış gibi antrenman yapmalarını sağlamaktır. Silindir şeklinde olması da bundan kaynaklanır. Boksör karşısında gerçek bir rakibi varmış gibi antrenman yapar ve maçında başarılı olur.

Bunun yanı sıra günümüzde özellikle genç arkadaşlarımız hobi olarak kum torbası satın alabilirler. Gençler, içlerindeki enerjiyi atmak ve kafa dağıtmak için bu aleti tercih ederler. Her yaştan insanın hobi olarak kullanabileceği bu alet artık pek çok kişinin evinde bulunur.

Egzersizin hayatımıza önemli ölçüde olumlu katkıları bulunur. Ancak kimi bireyler egzersiz yapmaktan sıkılabilir. Bunu daha eğlenceli hale getirmek için alternatif yol arayabilirler. Söz konusu bu eğlenceli aktiviteler olunca aklımıza kum torbaları gelir. Kum torbaları her yaş insanın hem eğlenip hem de ter atabileceği bir araçtır.

Kum Torbası Çeşitleri

Klasik kum torbaları, kum torbası standı ve ona asılı bir aletten oluşur. Ancak artık ayaklı kum torbası da klasik kum torbaları kadar kullanılır olmuştur. Her iki kum torbası da kullanıcının ihtiyacını karşılar. Hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmış. Antrenmanlarında profesyonel olarak bu aleti kullanan bireyler genellikle klasik olanı tercih ederler.

Kum Torbası Fiyatları 2022

Enflasyon ile gelen zamlar bu ürünlerde de kendini göstermektedir. Genellikle outdoor mağazalarında bulabileceğiniz bu ürüne ayrıca pek çok internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Fiyatları ortalama olarak aynı olan bu ürünlerin çeşidine göre fiyatları değişmektedir. Kum torbası fiyatları torbanın boyutuna göre de değişiklik gösterebilmektedir. Siz de en uygun kum torbasını bulmak için evinize en yakın outdoor mağazasını ziyaret edebilirsiniz.